Zgodnie z polityką plików cookies, wykorzystujemy je do poprawnego działania strony internetowej oraz ulepszania jej funkcjonalności. Istnieje możliwość zablokowania lub usunięcia już zainstalowanych plików cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej, jednak może to spowodować ograniczenia niektórych funkcjonalności strony.

Katalog przedsiębiorstw - wyszukaj firmę, usługę lub produkt

O nas

Dostarczamy informacje dotyczące przedsiębiorstw.

 

Siedziba-firmy.pl wspiera małe i średnie przedsiębiorstwa, za pomocą usług i działań marketingowych, które w zintegrowany sposób pozwalają na zwiększenie rozpoznawalności Twojej marki. Naszą misją jest zapewnienie skutecznej i efektywnej komunikacji pomiędzy klientami i przedsiębiorcami.

Nasza działalność opiera się na inicjatywie wspierającej rozwój biznesowej komunikacji. Chcemy dać możliwość odbiorcom biznesowym na łatwiejszy kontakt z usługodawcami i producentami, dzięki udostępnionym informacjom na temat usług, produktów, które są oferowane na polskim oraz lokalnym rynku. Rozumiemy jak ważne w dzisiejszych czasach jest posiadanie własnego miejsca w Internecie.

Naszym kluczowym celem jest stworzenie miejsca i rozwiązań, które ułatwią sprawną i efektywną komunikację w biznesie, na etapach zarówno poszukiwań nowych klientów bądź produktów, a także podczas tworzenia długotrwałych biznesowych relacji. Zależy nam, by portal Imedion stanowił bogate źródło informacji oraz żeby pomógł, jak największej liczbie użytkownikom, na znalezienie i nawiązanie jak najbardziej efektywnych i skutecznych relacji biznesowych. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi komunikacji internetowej, wierzymy, że nasza misja będzie spełniona.

Dołożymy wszelkich starań, by serwis rozwijał się prawidłowo i stanowił bogate źródło informacji. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli skorzystasz z naszych rozwiązań w zakresie wyszukiwania informacji oraz kontaktów biznesowych, dlatego zachęcamy do współpracy